کد خبر:  118 تاریخ انتشار: 21:50 - 1393/10/29 تعداد بازدید: 2230

دوره university foundation program) UFP ) راهی برای ورود به دانشگاهای انگلیس ،آمریکا، کانادا و استرالیا می باشد


 
 

دوره university foundation program) UFP ) راهی برای ورود به دانشگاهای انگلیس ،آمریکا، کانادا و استرالیا می باشد . این دوره برای اولین بار توسط کالج دیوید گیم پایه گذاری شد و بهترین و موفق ترین دوره UFPبرای ورود به دانشگاه می باشد به طوریکه 95 درصد دانشگاههای انگلستان و همچنین دانشگاههای کشورهای آمریکا و کانادا و استرالیا دانش آموزانی که این دوره را گذرانده اند می پذیرند.

شایان ذکر است که موسسه علم گستر کاوه تنها نمایندگی این کالج در ایران می باشد .

با گذراندن این دوره افراد می توانند مسیر ها و انتخابهای متنوعی برای ورود به دانشگاه داشته باشند .

جدیدترین دوره های این کالج طراحی وهنر، معماری، مدیریت و علوم اقتصادی ، تکنولوژی و مهندسی، علوم انسانی و اجتماعی، دارو سازی و علوم پایه می باشد.

 
 

آیا میدانید دانشگاه Essex جز 10 دانشگاه برتر انگلستان در زمینه تحصیلات تکمیلی و پژوهش است. این دانشگاه حتی در برخی رشته های هنری و علوم انسانی جز 6 دانشگاه برتر انگلستان می باشد. موسسه علم گستر کاوه افتخار این را دارد که به عنوان تنها نماینده این دانشگاه درایران در زمینه اخذ پذیرش رایگان برای علاقه مندان به تحصیل در این دانشگاه اقدام نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

 
 

در مدل ارزیابی REF یا همان چهارچوب برتری های پژوهشی بریستول در میان دانشگاههای تحقیقاتی برتر انگلستان قرار گرفته است. بر اساس این مدل ارزیابی، پژو هش هایی که در این دانشگاه انجام شده است با کیفیت بسیار بالا می باشد و تاثیرات عمده ای بر روی اقتصاد و جامعه می گذارد، لازم به ذکر است که بر اساس رتبه دانشگاه در این ارزیابی بودجه پژوهشی بیشتری در اختیار دانشگاه قرار خواهد گرفت. دانشگاه بریستول که موسسه علم گستر کاوه افتخار این را دارد که به عنوان تنها نماینده آن در ایران فعالیت کند جز برترین دانشگاههای انگلستان است و با امکانات پژوهشی بی نظیر خود جز اولین انتخابهای افرادی است که خواهان ادامه تحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری هستند.

 

 

 
 

آیا می دانید کالج دیوید گیم در سال 2012 به دلیل نمرات عالی ALEVEL برنده جایزه بهترین کا لج خصوصی انگلستان شده است، همچنین در سال 2014 ، 43.4% نمرات ALEVEL دانش آموزان A* و A بوده است. و 83.2% دانش آموزان نمرات A*- C را در کارنامه خودشان داشته اند. برای دریافت اطلاعات بیشتر به منظور تحصیل در این کالج با ما تماس بگیرید.

 

 

 

 
 

آیا می دانید یکی از دلایل تمایل دانشجویان هنر در انتخاب دانشگاهکینگستون برای ادامه تحصیل بعد از رتبه علمی خوب دانشگاه در این زمینه، موقعیت جغرافیایی دانشکده های  این دانشگاه می باشد.Knights Parkیکی از کمپس های دانشگاه کینگستون می باشد، بودن این کمپس در کنار رودخانه و طبیعت زیبای اطراف آن محیطی‌ مناسب برای دانشجویان رشته‌های هنری فراهم می‌‌آورد، بنابرین دانشجویان رشته‌های معماری ، هنر و طراحی در این کمپس مشغول به تحصیل می‌‌باشند.

 

 
 

آیا می دانید برای ورود به دوره های ALEVELS و GCSE در  برترین کالج های خصوصی انگلستان

BOSWORTH ,DAVID GAME, ALBERMAL برای سپتامبر سال 2015 می توانید از هم اکنون اقدام کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

 
 

دانش آموزانی که قصد ادامه تحصیل در انگلستان و گذراندن دورهFOUNDATION  را دارید به منظور ثبت نام در این دوره  برای سپتامبر 2015 در برترین کالج خصوصی انگلستان،   David Game College

هم اکنون با ما تماس بگیرید.

 
 

 

کالج خصوصی Bosworth    برای بیشتر از 20 سال  است که برنامه های مدرسه تابستانی رابرنامه ریزی می کند ,که در طول آن آموزش های زبان انگلیسی توسط پرسنل تمام وقت در کالج ارائه می گردد.این برنامه ها برای گروه سنی 12 تا 17 سال در نظر گرفته شده است.

دانش آموزان می توانند برای حداقل 2 هفته و حداکثر 6 هفته در این مدرسه تابستانی حضور داشته باشند که شروع و پایان آن روزهای دوشنبه

می باشد.

برای ثبت نام و اخذ ویزا با ما تماس حاصل نمایید

 

 
 

دوره A-Levels دوره اصلی عمومی برای دانش آموزان در انگلستان و ولز برای ادامه تحصیل به منظور ورود به مقاطع تحصیلات تکمیلی می باشد .  طول این دوره به صورت معمول دوساله می باشد. حداقل سن برای ورود به این دوره ۱۶ سال تمام می باشد . دانش آموزانی که پایه ی دوم دبیرستان را در ایران به پایان رسانده اند می توانند وارد این دوره شوند . علاوه بر آن افرادی که مایل به تحصیل در رشته های پزشکی ، دندانپزشکی و دامپزشکی هستند حتما باید این دوره را طی کنند ؛ همچنین افرادی که مایل به تحصیل در دانشگاه های با رنک بالا می باشند نیز باید این دوره را بگذرانند . چنانچه متقاضی تحصیل در انگلستان هستید با توجه به فرصت کم تا شروع سال تحصیلی جدید باید هر چه سریعتر اقدام نمایید.

با ما تماس حاصل نمایید

 
 

دوره UFP یک دوره فشرده یک ساله است که مسیرورود به دوره های لیسانس دانشگاه های انگستان  را برای دانش آموزان فراهم می کند.UFP در کالج David Game  در لندن در سال 1989پایه گذاری شد,که سبب شد این دوره موفق ترین و با سابقه ترین دورهFoundation در UK و همچنین اولین دوره پیش دانشگاهی انگلستان به صورت مستقل باشد.

دوره UFP هم درلندن David Game College و هم در شهر بس Bath Academy ارائه می گردد.

 این دوره  در زمینه های متنوعی ارائه می گردد, که تقریبا زمینه را برای ورود به کلیه رشته های لیسانس را فراهم می کند.

شاخه هایی که در حال حاضر ارائه می شوند عبارتند از:

معماری , هنر و طراحی ,کسب و کار و امور مالی ,مهندسی و تکنولوژی,حقوق,علوم انسانی و اجتماعی و داروسازی.

دانشجویان موفق این دوره در تنها در عرض یک سال جایگاه خود را در دانشگاه تضمین می کنند.

هم اکنون برای ثبت نام  در این دوره ها با ما تماس حاصل نمایید.
فرم دریافت نظرات شما
نام:
پست الکترونیک:
متن:*
سوال:* 7 + 9 =
  
برگشت به صفحه اصلی