کد خبر:  116 تاریخ انتشار: 21:41 - 1393/10/29 تعداد بازدید: 1497

پژوهشكده كشاورزي سازمان پژوهش هاي علمي و صنعتي ايران به عضويت انجمن آسيايي دانشكده‌ها و دانشگاه‌هاي كشاورزي (AAACU) درآمد.
پژوهشكده كشاورزي سازمان پژوهش هاي علمي و صنعتي ايران به عضويت انجمن آسيايي دانشكده‌ها و دانشگاه‌هاي كشاورزي (AAACU) درآمد.
به گزارش روابط عمومي وزارت علوم ، با كمك برنامه ها ی تاثیر گذار و تحقيقات كشاورزي و تدوين و ترويج برنامه ها و سياست‌هاي اين حوزه، عضويت پژوهشكده كشاورزي سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران در انجمن آسيايي دانشكده‌ها و دانشگاه‌هاي كشاورزي (AAACU) محقق شد.
سرپرست پژوهشكده كشاورزي سازمان پژوهش هاي علمي و صنعتي ايران گفت: پژوهشكده كشاورزي تنها پژوهشكده كشاورزي در ايران است كه يكي از اهداف خود را در برقراري ارتباطات بين‌المللي در راستاي تبادل دانش و فناوري در حوزه كشاورزي و دامپروري بنا نهاده‌است.
دكتر جوانمرد ظهار داشت: اميداست با به عضويت درآمدن پژوهشكده در انجمن آسيايي دانشكده‌ها و دانشگاه‌هاي كشاورزي (AAACU) بتوانيم زمينه‌هاي مساعدي را براي ارتقاي روابط علمي بين‌المللي در گرايش‌ها و موضوعات مختلف كشاورزي و دامپروري براي همكاران فعال در اين بخش فراهم آوريم.
وی افزود: انجمن آسيايي دانشكده ها و دانشگاه هاي كشاورزي (AAACU) از سال 1972 ميلادي رسما" كار خود را آغاز كرد. دفتر اين انجمن در دانشگاه Los Banos  فيليپين است و در حال حاضر 52 دانشگاه و مركز تحقيقاتي از 16 كشور آسيا از جمله كره و ژاپن عضو اين انجمن هستند.
 


فرم دریافت نظرات شما
نام:
پست الکترونیک:
متن:*
سوال:* 7 + 1 =
  
برگشت به صفحه اصلی