موسسه کندو دانش آوران سام از سال ۱۳۹۰ تاکنون با مجوز رسمی از وزارت علوم و تحقیقات و فناوری در سه حوزه کشورهای کانادا، استرالیا و نیوزیلند فعالیت کرده و به علاقمندان به تحصیل در این کشورها خدمات دانشجویی ارائه می نماید.
مشاورین متخصص و با تجربه ی کندو شما را در تمامی مراحل از مشاوره ی ابتدایی در مورد شرایط عمومی تحصیل و زندگی در استرالیا نیوزیلند و کانادا  و کمک به انتخاب رشته ی تحصیلی با توجه به بازار کار این کشورها و شرایط اقامتی آنها، تا اقدام جهت اخذ پذیرش، بورس، و ویزای تحصیلی همراهی خواهند نمود.

 اخذ پذیرش، اقامت و اعزام دانشجو به خارج از مهمترین اهداف موسسه کندو دانش آوران سام می‌باشد. موسسه کندو دارای مجوز رسمی‌ از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با برخورداری از نمایندگان و مشاوران مجرب، دانشگاهی و با سابقه مدیریتی بالا در داخل و خارج ایران و سابقه چندین ساله در زمینه اخذ پذیرش،اقامت و اعزام دانشجو به خارج فعالیت خود را آغاز نموده است. اطلاع رسانی درست و دقیق، مشاوره در زمینه پذیرش تحصیلی‌ کشور‌های مختلف و اعزام دانشجو به کشور‌های کانادا، استرالیا، نیوزیلند و سایر کشورها از طریق مؤسسات مجاز همکار در امر اعزام دانشجو به دانشگاه‌های مورد تایید وزارت علوم، از مهمترین خدمات کندواست . امید است که رسالت این موسسه به عنوان یکی‌ از برترین مؤسسات اعزام دانشجو در جهت ارایه بهترین خدمات به متقاضیان گرامی‌، به خوبی تداوم یافته و در این مسیر شما را تا آخرین مرحله برای ادامه تحصیل، اسکان، اقامت، دوره های کالج زبان، ویزای تحصیلی‌، بورسیه تحصیلی‌ و خدمات متنوع دیگر برای همهٔ سنین و در مقاطع مختلف تحصیلی‌ همراهی نماید. 

 


خدمات موسسه کندو به شرح زیر می باشد:
 مشاورۀ تحصیلی رایگان برای  بررسی مدارک تحصیلی و سوابق کاری جهت تعیین امکان پذیرش از دانشگاههای این کشورها تا ارائۀ تمامی خدمات پذیرش تحصیلی شامل:
- ترجمه رسمی کلیه مدارک مورد نیاز
– راهنمایی در نگارش رزومه، نامۀ انگیزۀ تحصیلی،گواهی کار،…
 – کپی برابر اصل نمودن رایگان تمامی مدارک
– تکمیل فرم های تقاضای پذیرش توسط مؤسسه
– ارسال تقاضای پذیرش به چندین دانشگاه بدون افزایش نرخ قرارداد
 – اقدام برای تمامی بورس های موجود بدون افزایش نرخ قرارداد
 – تکمیل تمامی فرمهای درخواست ویزا توسط مؤسسه
 – بررسی مدارک مالی متقاضی و اطمینان از صحت آنها
 – تهیۀ بیمۀ دانشجویی
 – خدمات ویزای توریستی برای اقوام درجه یک متقاضی
–اقدام برای بورس دانشجویی (دورۀ دکترا و کارشناسی ارشد تحقیقاتی)
 – رزرو خوابگاه یا اقامتگاه موقت

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان، فرم مربوط به مشاوره را تکمیل نموده و یا با ما تماس بگیرید.