شرایط زبان نیوزیلند        

 


 
 
مدارک مورد نیاز زبان

مقطع کارشناسی : دانشجویان برای اخذ پذیرش تحصیلی در مقطع کارشناسی نیوزیلند باید حداقل نمره 6.0 را در آزمون آیلتس و یا حداقل نمره 80-79 را در آزمون تافل آی بی تی IBT کسب نمایند. البته هر دانشگاه می تواند بسته به شرایطش جزئیات بیشتری ارائه دهد.

مقطع کارشناسی ارشد:  دانشجویان برای اخذ پذیرش تحصیلی و ادامه تحصیل در نیوزیلند در مقطع کارشناسی ارشد باید حداقل نمره 6.5 را در آزمون آیلتس و یا حداقل نمره 100-90 را در آزمون تافل آی بی تی IBT کسب نمایند. البته هر دانشگاه می تواند بسته به شرایطش جزئیات بیشتری ارائه دهد.
راهنمای تحصیل در نیوزیلند می تواند شما را بیشتر با شرایط اخذ پذیرش تحصیلی، نیازمندی های ویزا و ... آشنا سازد.


 
مدرک آیلتس   

مدرک آیلتس IELTS مورد تأیید مؤسسات علمی کشورهایی چون استرالیا، بریتانیا، کانادا و نیوزیلند است. مؤسسات دانشگاهی امریکا نیز به طور فزاینده از این مدرک در روند پذیرش خود استفاده می کنند. IELTS در حال حاضر مهم ترین آزمونی است که توسط DIAC ازمتقاضیان ویزای دانشجویی به عمل می آید که می بایست به زبان انگلیسی تسلطی کامل داشته باشند. 

 
 
مدرک تافل
آزمون تافل (آزمون زبان انگلیسی به عنوان زبان خارجی) از معتبرترین آزمون های زبان انگلیسی در جهان به شمار می رود. این آزمون مورد تأیید بیش از 8،000 کالج، دانشگاه ها و سازمان های 130 کشور جهان است. در هر جایی که بخواهید تحصیل کنید، آزمون تافل می تواند به شما کمک کند.

نکته مهم: برای تحصیل در نیوزیلند دانشجویان بین المللی نیازمندند دارای مدرک زبان و هم چنین نمرات آکادمیک خوبی باشند.